Genel Kurul

YENİ TÜM TURİZM ve SEYAHAT İŞÇİLERİ SENDİKASI

1.Olağan Genel Kurul Toplatısı

Saygıdeğer Divan, Tur-Sey İş Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Sendikamızın Kıymetli Delegeleri, Saygıdeğer Emekçi Kardeşlerimiz, Değerli Basın Emekçileri ve Saygıdeğer Misafirler,Tur-Sey iş Sendikamızın 1. Olağan Genel Kuruluna göstermiş olduğunuz, sıcak ilgi ve katılımlarınızdan dolayı şahsım ve Yönetim Kurulumuz adına teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum..Tur-Sey iş Sendikası olarak, Pusulamız emekçinin yanıdır diyerek çıktığımız bu yolda önceliğimiz İnsan, hak ve adalet anlayışıyla kutlu ve onurlu bu yolun, tarihi bir anına, şu anda aramızda bulunan emekçi kardeşlerimizle birlikte tanıklık ediyoruz.

Ülkemizin,çağdaş bir seviyeye ulaşabilmesinin gerekliliklerinin başında hiç şüphesiz,bilinçli bireylerden oluşmuş örgütlü bir toplumun gerçekleştirilmesi gelmektedir.Türk Milletinin ebediyen hür ve bağımsız yaşamasını esas alan, Türk Devletinin Ülkesi ve Milleti ile bölünmez bir bütün olduğu ilkesinden asla taviz vermeyen sendikacılık anlayışı ile, Her türlü faaliyetlerinin, özellikle üyelerin ve herkesin denetimine açık gerçek anlamda şeffaflık ilkesinin hakim olduğu bir sendikacılık anlayışı ve Rabbimizin izniylede emekçi kardeşlerimizin ve toplumun ifade edilmemiş, dile getirilmemiş ihtiyaçlarını anlayıp, bunu topluma uygun hale getirip toplumun ayağa kaldırılması en önemli ilkelerimizdendir.

TUR-SEY İŞ SENDİKASI OLARAK NİÇİN VARIZ

Önce insan, hak ve adalet diyoruz.Hep birlikte sınıf ayırımı yapmadan tüm emekçi kardeşlerimizin, milletimizin ve devletimizin geleceğine yön vermek için,Ekonomik sosyal ve mesleki hak ve menfaatlerimizi korumak ve insan onuruna yakışır düzeyde geliştirmek için. Hak ve hukuk olmayan keyfi uygulamalara son vermek için. Adil ve adaletli yönetim, adil çalışma şartları,adil ve eşit ücrete kavuşturmak için.Toplumda olan saygınlığı yükseltmek için,Onurlu,dürüst ilkeli ve sorumlu bir anlayışla HAK ve ADALET içinTur_Sey İş sendikası = Hak ve Adalet

Tur-Sey iş Sendikası

Genel Başkan

Orhan YILMAZ

ÜYE GİRİŞİ